VIDEO – E Pabesueshme Sa Persona Do Te Dalin Nga Kjo Makinë E Vogël.

Bota Lajme

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme. Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te. Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone. Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te.

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme. Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te. Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone. Shty,pe rek.lam.en per ta le.xuar laj,min e plo.te.

Një video qesharake shfaq këtë grup punëtorësh rrugorë afër maleve Ural duke dalë nga makina një nga një.
Përkundër udhëtimit të tyre jo të rehatshëm, punëtorët duken të qeshur duke dalë nga makina.
Edhe pse një makinë e vogël dhe e dizajnuar për katër persona, nga ajo dalin hiç më pak se 14 të tillë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *