Burri I Saj Humb Jeten Në Afganistan: Kur Hap Laptopin E Tij, Ajo Gjen Diçka Që E La Pa Frymë..

Uncategorized

Ishtë shumë e trishtueshme të shohësh se për shkak të luftërave, shumë ushtarë që i shërbejnë popullit të tyre humbasin jetën duke lënë familjet e tyre në mëshirën e dëshpërimit dhe pafuqisë.

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell lajmin e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme ,

Ju ftojme ta ndiqni lajmin e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te . Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone ..
//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta le.xosh laj,min e plo.të ,duke shty,pur ne rek,la.men 4 sekondshe

Edhe më e trishtë është kur ka fëmijë, të cilët kurrë nuk do të jenë me fat sa të rriten me të dy prindërit.

Todd Ëeaver i përkiste Ushtrisë Amerikane dhe, fatkeqësisht, humbi jetën për shkak të një shpërthimi ndërsa ishte në Afganistan për të luftuar.

Kjo ishte me të vërtetë një goditje ndaj gruas së tij Emma-s dhe vajzës së tyre të vogël Kylie, vetëm 9-muajshe, e cilat do të duhet të rritet pa babanë e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *